Окт 25

Повернення депозитів

Повернення депозиту

Якщо Ви дізналися неприємну новину тому, що ваш банк визнаний неплатоспроможним і в ньому введена тимчасова адміністрація, у Вас, як у вкладника, виникне кілька питань: на що Ви можете розраховувати і головне, як зробити Повернення депозитів.

Багато банків вже розчарували своїх вкладників. Число таких неплатоспроможних установ недавно поповнив і ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ".
При поверненні банківських депозитів виникає безліч труднощів. Про них клієнти проблемних банків знають не з чуток, а саме: не можуть забрати вклад достроково або розірвати договір, невеликі суми грошей повернути простіше, ніж великі, валютні депозити повернути ще складніше, ніж вклади в гривні, відсутність в списку кредиторів, неправильно оформлені документи, пропущені строки для подання заяв про виплату і т.д. До того ж, перебуваючи в стресовій ситуації, яка загрожує реальною втратою грошей, багато вкладників допускають різні помилки і втрачають дуже важливі нюанси.
Якщо ви не бажаєте поповнити списки розчарованих вкладників і хочете повернути свої гроші, Вам необхідна юридична допомога детективів і адвокатів по поверненню депозитів.
Юридична компанія Київ - це оперативна професійна допомога в питанні повернення банківських депозитів. Наші детективи і адвокати готові боротися за Ваші заощадження. Багаторічний досвід стягнення депозитів з проблемних банків дозволяє нашим фахівцям підібрати для кожного індивідуальний варіант вирішення проблеми.
Ми допоможемо:
- Проаналізувати ситуацію, що склалася;
- Провести переговори з банком;
- Зібрати всі необхідні документи, що підтверджують взаємовідносини клієнта з банком (договори, акти звірок, рахунки, виписки, квитанції, інші платіжні документи і так далі);
- Достроково зняти гроші;
- Розірвати договір;
- Забрати гроші по закінченню терміну договору;
- Підготувати документи для звернення в ФГВФО;
- Оскаржити незаконні рішення ФГВФО;
- Повернути гарантовану суму внесок;
- Підготувати документи для звернення до суду;
- Надамо супровід судових процедур;
- Захистимо інтереси в суді.
Щоб переконається, що детективи і адвокати по поверненню депозитів Київ дійсно є професіоналами своєї справи, необхідно просто прийти на консультацію. Вам докладно опишуть стратегію щодо захисту Ваших інвестицій, яка підійде саме для Вашого випадку.
Детективи і адвокати по поверненню депозитів допомогли багатьом повернути свої заощадження. Якщо вас розчарував ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСКИЙ" або інший банк - проявіть ініціативу вкладника, готового повернути свої гроші. Своєчасно звертайтеся за юридичною допомогою в детективне агентство "Місячне світло" Київ і Ваші інвестиції неодмінно повернутися до Вас!